Hodinky Cookoo nemusíte nabíjet po celý rok

COOKOOwatch_Black_Pers_Rendering__99770.1359192387.1280.1280 V roce 2013 vyšla na trhu celá řada chytrých hodinek, jedny se však od ostatních zřetelně odlišují. Jde o chytré hodinky Cookoo [kuku] z dílny společnosti ConnecteDevice, které v sobě spojují vlastnosti analogových hodinek a monochromatického dipleje, na kterém se zobrazují aktuální oznámení. Chytré hodinky se prodávají v originálním obalu ve tvaru ptačí budky a jsou k dostání v celé řadě barev. Pro jejich anglický název se pro ně v České republice ujal název kukačky. Zařízení komunikuje s chytrým telefonem pomocí energeticky úsporného Bluetooth 4.0 s funkcí Bluetooth Low Energy. Hlavním argumentem pro pořízení Cookoo SmartWatch je dlouhá výdrž baterie. Zatímco se ostatní výrobci chytrých hodinek předhání ve specifikacích, funkcích a velikosti displeje, tak opomíjejí výdrž baterie. Právě ta je silnou stránkou chytrých hodinek Cookoo, které tím cílí na všechny uživatele smarthodinek, kteří si nechtějí nabíjet hodinky každý den a přitom nabízí hledají hodinky s dobrou výbavu a pěkným designem.

Hodinky Cookoo v sobě mají zabudované dokonce dvě baterie. První z nich dodává energii notifikaci na displeji chytrých hodinek a chlubí se neuvěřitelnou výdrží 1 rok, druhá pohání ručičky, které jsou netradičně analogové a výrobce udává výdrž až 3 roky.

indexbar

Hodinky komunikují s telefonem pomocí Bluetooth. Indikátor příchozích i zmeškaných hovorů, SMS práv, Facebook zpráv, příspěvků a upozornění na novinky z Twitteru a upozornění na email.  Užitečnou funkcí je hledání mobilního telefonu. Stisk tlačítka na hodinkách rozezvučí váš smartphone. Dálkově lze hodinkami ovládat i spoušť fotoaparátu u telefonu a hudební přehrávač. Chytré hodinky Cookoo osloví řadu uživatelů svým designem, výbornou čitelností informací na displeji, nízkou cenou a určitě potěší i klidný chod analogových ručiček, které fungují nezávisle na ostatních funkcích telefonu. Suverénně největším tahákem bude ale již zmiňovaná výdrž baterie. Hodinky Cookoo bezproblémové komunikují se zařízeními s iOS ( iPhone 5, iPhone 4S, iPad mini, iPad 4, iPad 3, iPod touch) a s Androidem (Samsung Galaxy S4, HTC One), postupně se rozšiřuje podpora i pro další zařízení.

hodinky-cookoo-funkce

Komentáře / dotazy (0)

Vložit nový komentář / dotaz