Chytré hodinky Adidas

adidas-smartwatchPo nedávném uvedení smarthodinek Samsung Galaxy Gear vstoupí na počátku listopadu na trh s chytrými hodinkami také společnost Adidas.

Adidas se jako tradiční výrobce sportovního oblečení a doplňků zaměří na chytré hodinky pro sportovce. Hodinky ponesou název miCoach SMART RUN. Uživatelé si můžou pomocí optického měřiče změřit srdeční pulz a zabudovaný akcelerátor měří počet kroků. Hodinky nabízí poslech hudby s technologií bluetooth, měření uběhnuté vzdálenosti a pomocí aplikace také optimalizaci tempa a rychlosti běhu.

adidas-micoach-smart-run Smarthodinky miCoach SMART RUN budou využívat operační systém Android, budou mít interní pamět 4GB, baterii o kapacitě 410 mAh a dotykový diplej s úhlopříčkou 1,45″ a s rozlišením 184x184px. K dispozici budou tři režimy, které se budou lišit mírou monitorovaných informací a výdrží baterie. Hodinky jsou vyrobené z kvalitního materiálu. Křemíkový popruh s vrstvou nerezové oceli navazuje na křemíkovou desku a zabudované sklo Gorilla Glass. Cena by se měla pohybovat okolo 7000 Kč.

Komentáře / dotazy (2)

  1. Martin S. says:

    A nekopírují jenom Fitbit a podobné náramky?

  2. Jan P. says:

    Zdravím, určitá podobnost tam je – přeci jenom jde o chytré hodinky pro sportovce 😉 miCoach SMART RUN je ale o poznání sofistikovanější.

Vložit nový komentář / dotaz