iWatch bude dalším revolucí od Applu

Apple iWatch První informace o vývoji chytrých hodinek u Applu přinesly listy New York Times a Wall Street Journal v únoru letošního roku. Agentura Bloomberg přiživila spekulace informací, že Apple vyčlenil 100 zaměstnanců na projekt smarthodinek iWatch, které by měly být doplňkem iPhonu.

V červnu přinesly sdělovací prostředky zprávu, že Apple nechal registrovat značku iWatch v Rusku a v Japonsku. Podle původních dohadů měly mít hodinky iWatch kruhový displej, podle nejnovějších informací budou vybavené pružným ohybným displejem.

Zatímco u nových verzí iPhonu a iPadu bývá dopředu zřejmé, jak budou vypadat, v případě smarthodinek iWatch je vzhled zatím jenom předmětem dohadů. V tisku se objevují informace, že by měl měly mít hodinky výdrž čtyři až pět dní, čímž by překonaly konkurenci.

Apple Smartwatch iWatch

Agentura Bloomberg přinesla informaci, že by měly smarthodinky iWatch umožňovat uživatelům volat i přijímat telefonní hovory, informovat uživatele o aktuální poloze a obsahovat krokoměr. S odvoláním na některé analytiky agentura předpovídá, že s chytrými hodinkami iWatch mohou uživatelé ovládat ústřední topení i osvětlení v bytech, což by znamenalo revoluci v používání inteligentních hodinek.

Komentáře / dotazy (0)

Vložit nový komentář / dotaz