Withings Activité

withings-activite-brownNa českém trhu je celá řada různých chytrých hodinek a každý měsíc přibývají nové. Řada smarthodinek nezapře svým tvarem a provedením podobu s chytrými telefony. Takové hodinky vypadají trochu futuristicky, a i když řadě lidí vzhled v duchu moderních technologických trendů vyhovuje, tak někteří by raději měli na svém zápěstí něco, co přeci jen více připomíná klasické hodinky, jak je známe z  minulého století.

Právě pro ně jsou hodinky Withings Activité – krásné chytré hodinky s elegantním designem, který navazuje na nejlepší tradice francouzského designu a které se vyrábí ve Švýcarsku, které patří k hodinářským velmocím. Svým vzhledem a provedením se hodí jak pro muže, tak pro ženy.

Chytré hodinky Withings Activité jsou technologicky na vysoké úrovni, na první pohled to na nich ale není vidět a vypadají spíš jako hodně luxusní klasické hodinky. Hodinky lze spárovat se chytrými telefony od firmy Apple s operačním systéme iOS, je však možné, že další verze budou fungovat i s dalšími operačními systémy.  Smarthodinky Withings zaujmout především svými biometrickými funkcemi. Hodinky sledují každodenní aktivity uživatele a dovedou jednotlivé aktivity automaticky detekovat. Součástí chytrých hodinek je akcelerometr, pomocí kterého můžete měřit počet kroků, které jste ušli nebo uběhli nebo počet uplavaných temp. V noci hodinky monitorují vaší spánkovou aktivitu. Kromě toho vás informují o spálených kalorií. Všechny údaje a výstupy z hodinek si můžete nechat zobrazit ve formě grafů ve svém chytrém telefonu.

Svojí hlavní funkci – informování o čase plní hodinky pomocí klasických ručiček a ciferníku. K tomu jsou na hodinkách umístěné ještě jedny menší ručičky, které nám dávají najevo, nakolik jsme splnili náš denní plán. Chytré hodinky Withings využívají ke komunikaci s telefonem technologii Bluetooth 4.0. Kvalitní zpracování a originální design něco stojí a tak není divu, že se hodinky budou prodávat za cenu okolo 11 tisíc korun. Koupit se dají na webu výrobce a jsou k dostání ve více barevných variantách.

Stránky výrobce: http://www.withings.com/activite/en-US

 

Withings_activite withings-activite-black withings-activite-brown withings-activite-watch-hero withings-activite-detail

Komentáře / dotazy (1)

Vložit nový komentář / dotaz