Meizu Mwatch přichází s ohebným displejem

meizu-mwatch-3Na letošním veletrhu elektroniky CES 2014 zazněla myšlenka, že letošní rok bude patřit produktům z oblasti wearables, tedy přístrojům z oblasti nositelné elektroniky. Ani čínská společnost Meizu, výrobce velmi kvalitních a výkonných chytrých telefonů, nechce zůstat pozadu a chce udržet krok s trendy z mobilního světa. Do svého portfolia proto Meizu přidává v letošním roce i koncept chytrých hodinek, které společnost nazvala jako Mwatch. Čínský drak Meizu má velký potenciál se jedním z předních výrobců chytrých přístrojů. Společnost Meizu se vyznačuje inovativním přístupem a snaží se svým zákazníkům poskytnout vždy jen špičková chytrá zařízení. V minulosti firma Meizu své výrobky často ladila ve stylu kalifornského gigantu Apple, ale nyní se s Applem inspiruje víceméně jen v nadstavbě uživatelského prostředí.

Společnost Meizu brzy vtrhne na trh smart hodinek s velmi zajímavými chytrými hodinkami, které disponují operačním systémem Android. Meizu Mwatch se budou pyšnit flexibilním displejem o úhlopříčce 2,4 palců a rozlišením 480 x 640 obrazových bodů. Můžeme se také těšit na pětimegapixelový fotoaparát. Chytré hodinky Meizu Mwatch budou samozřejmě vlastnit technologii WiFi, Bluethooth a hodinkám nechybí ani NFC čip, který má veliký potenciál. Hodinky budou vybaveny jedním hardwarovým tlačítkem. Smarthodinky Mwatch nám zajistí podporu pro více jak 5 000 aplikací, což může být pro mnohé uživatele zajímavým elementem a do budoucna se bude počet aplikací jistě ještě rozšiřovat. Chytré hodinky Meizu Mwatch jsou lehce kompatibilní s celou řadou chytrých telefonů. Pomocí hodinek Mwatch dokážeme přijímat hovory, prohlížet přijaté zprávy a disple nám nabídne jistě celou řadu dalších notifikací. Prozatím si však na podrobnější technické parametry hodinek Mwatch budeme muset ještě chvilku počkat.

Jak již bylo v předešlém textu zmíněno, hodinky dominují ohebným dotykovým displejem, díky kterým celý koncept nabývá futuristického dojmu. Chytré hodinky Meizu Mwatch jsou navrhnuty ve stylu náramkových hodinek a samotné tělo Mwatch je kovové. Jsou tu jisté spekulace, zdali tento design vývojáři hodinkám Meizu Mwatch ponechají nebo jestli spíše vsadí na více konvenční styl.

 

 

Komentáře / dotazy (0)

Vložit nový komentář / dotaz